افتخارات پژوهشی سلام رسالت
  • کسب رتبه سوم ربات فوتبالیست سبک وزن در مسابقات ایران اپن توسط دانش آموزان(یگانه هزاوه- غزاله هزاوه و یاسمین علیزاده)

  • کسب عنوان تیم برتر برنامه نویسی در مسابقات ایران اپن و کسب سهمیه مسابقات جهانی آلمان توسط دانش آموزان( کیانا رجبی-نگار رجبی و سوگند شایان فرد)

  • تیم شبیه سازی ربات امدادگر مجازی دبیرستان سلام رسالت در بخش بهترین رقابت فنی تهیه نقشه از محیط در مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان 2016 توانست به مقام نخست دست پیدا کند

  • کسب مقام اول رباتیک گرایش ربات فوتبالیست سلام کاپ

  • کسب مقام اول سوپرلیگ و کسب عنوان بهترین عملکرد فنی ربات

  • کسب عنوان بهترین مصاحبه فنی مسابقات فرزکاپ

  • قهرمانی بهترین عملکرد فنی و قهرمانی در سوپرتیم مسابقات فرزکاپ 

راهیابی طرح دانش آموز فرهیخته پارمیدا گرانفر به مرحله کشوری جشنواره جوان خوارزمی 

 

برگزیدگان سومین جشنواره سلام کاپ ( اسفند ماه 1392 دانشگاه امیر کبیر )

 

کسب رتبه اول هاورکرافت توسط دانش آموزان : یاسمین فراهانی و کیمیا بصیرپناه

 

کسب رتبه اول تورنمنت توسط دانش آموزان :ایپک فداکار - صبا کدخدازاده - نیکی صدیقی

 

کسب رتبه اول سمینار علوم انسانی توسط دانش آموز : فاطمه پازیار

 

کسب رتبه اول سازه فشاری توسط دانش آموزان : آیناز رشید بیگی - ملیکا احمدیان - نگار حیدری - مهرناز خسروی نژاد

 

کسب رتبه دوم سازه سبک توسط دانش آموزان : سارا شهریاری - ملیکا قاضی مرادی - شقایق ده لاری - کیمیا کردی

 

کسب رتبه سوم سازه سبک توسط دانش آموزان : آیناز رشید بیگی - ملیکا احمدیان - نگار حیدری - مهرناز خسروی نژاد

 

کسب رتبه دوم شبیه ساز توسط دانش آموزان : ایپک فداکار - صبا کدخدازاده - نیکی صدیقی - مهتاب عبداللهی - بهاره شیرزادی

 

طرح های راه یافته به مرحله استانی جوان خوارزمی 

 

مکانیک (پارمیدا گرانفر - سیده فاطمه زارع - فاطمه کریمی - سیده فاطمه آزاد )

 

برق و الکترونیک (سیده فاطمه آزاد - پارمیدا گرانفر - فاطمه کریمی - سیده فاطمه زارع )

 

علوم اجتماعی و روان شناسی ( فاطمه پازیار - مهسا قائمی - سیده فاطمه زارع - فاطمه کریمی - سیده فاطمه آزاد)

برگزیده یازدهمین دوره آزمون ربوکاپ منطقه 4 توسط دانش آموزان :

آنیتـــا حامدی – نگار عباسی – شقایق دهلاری – منیبا رون – مریم زندی – ملیکا الوندی – نسیم بهمن زاده – فاطمه پازیار – یاسمن حنایی اقدم – کیمیا سرپولکی – نیکی صدیقی – لادن غفاری – طلا انتظاری – کیمیا بصیرپناه – نائیرا کشیشیان – نسترن گودرز – سارا موحدی – نگین آل یاسین – کیمیا حسینی – نگار رضاییه – یاسمین فراهانی – سپیده قنایی – مریم مزلقانی

 

برگزیده رشته ادبیات خوارزمی منطقه 4 توسط دانش آموز : پوپک اسلامبولچی

 

برگزیده رشته هنر خوارزمی منطقه 4 توسط دانش آموز : مریم زندی

 

برگزیده رشته فنی خوارزمی منطقه 4 توسط دانش آموز : آنیتــا حامدی

 

برگزیده رشته عکاسی خوارزمی منطقه 4 توسط دانش آموز : بهاره شیرزادی

 

راهیابی تیم ربوکاپ به هفتمین دوره مسابقات بین المللی 2012 ایران اپن

توسط دانش آموزان : فاطمه پازیار – مطهره مشهدی – نسیم کاظمی

 

رتبه اول ربوکاپ منطقه 4 توسط دانش آموز : ایپک فداکار

 

رتبه اول اوریگامی دانشگاه امیرکبیر توسط : گروه اوریگامی دبیرستان

 

مقام دوم رباتیک استان تهران توسط دانش آموزان :

زهرا کولیوند – حدیثه گل شناس- صبا کدخدازاده – ندا گرجی

 

مقام اول رباتیک استان تهران توسط دانش آموزان :

سارا اسحاقی – مارال علیمحمدزاده – ارغوان شکیبا – رکسانا شریف زاده – پردیس وظیفه

 

برگزیده مرحله اول مسابقات (آی ام سی) دانش آموز : بهار مکاره چی

 

برگزیده عکاسی خوارزمی منطقه 4 دانش آموز : درسا حیاتی

 

قبولی مرحله اول مسابقات آزمایشگاهی توسط دانش آموز : هدیه جهرمی

 

 

 

برگزیده خوارزمی ( ساعت آفتابی) منطقه 4  توسط دانش آموز ان :

شایسته سمیعی – فاطمه پالیزدار – آناهیتا ایزدمهر – یاسمن سرافرازی

 

برگزیده خوارزمی (کیف هوشمند ) منطقه 4 توسط دانش آموز : مونـــا رحمتی

 

برگزیده خوارزمی ( فراکتال ها ) منطقه 4 توسط دانش آموزان :

محیا حکیم الهی – مهتاب دهقانی

 

برگزیده ربات امداد گر در مسابقات رباتیک  توسط دانش آموزان :

سارا اسحاقی – ارغوان شکیبا – مارال علیمحمد زاده

 

برگزیده روبوکاپ ( فوتبال سارینا )  توسط دانش آموزان :

فاطمه پالیزدار – نسیم کاظمی – ارغوان شکیبا – مهسا قهرمانی – مطهره مشهدی

 

برگزیده عکاسی خوارزمی  منطقه 4 توسط دانش آموز :  درســـا حیاتـــی

 

 

 

  

 

 

 

 

 


آرشیو